KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW TYMCZASOWYCH

Bielsko-Biała
Oferta opublikowana22.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa klientów. Zapewnienie codziennego bieżącego wsparcia w procesie komunikacji pomiędzy Klientem, a APT. Terminową realizacją zamówień, dbaniem o ich realizację składanych do APT w wymiarze jakościowym i ilościowym. Organizowaniem „wejścia” nowych osób, procesem wdrożenia (onboarding). Koordynowanie i rozliczenie czasu pracy. Aktywne poszukiwanie kandydatów. Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami. Tworzenie i publikacja ogłoszeń. Wsparcie Zespołu w bieżących zadaniach. Raportowanie wyników pracy. Bieżące doradztwo dla klientów i kandydatów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Łatwość w nawiązywaniu relacji i tworzeniu sieci kontaktów. Doświadczenie w pracy w APT. Posiadania aktywnego prawa jazdy kat. B. Gotowość do wykonywania częstych rozmów telefonicznych. Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne. Gotowość do pracy od zaraz.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Kosynierów 20, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV