Koordynator ds rynków zagranicznych

Łęgowo
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka
TAN - VIET International S.A. - spółka działająca na krajowym i międzynarodowym rynku spożywczym zatrudni osobę do pracy na stanowisku; Koordynator ds rynków zagranicznych.

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym (branża spożywcza, FMCG);
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość drugiego języka obcego w stopniu min. komunikatywnym;
  • Zaangażowanie, sumienność oraz umiejętność organizowania własnej pracy;
  • Zdolności komunikacyjne i łatwość nawiązywania relacji z partnerami handlowymi.
Zadania:
  • Rozwijanie i ekspansja sprzedaży na rynkach międzynarodowych, głównie rynkach europejskich;
  • Aktywny rozwój sieci sprzedaży poprzez pozyskiwanie nowych partnerów handlowych (rozbudowywanie bazy klientów);
  • Dbanie o relacje z kluczowymi klientami biznesowymi na podległych rynkach;
  • Rozwijanie pozytywnych relacji z klientami;
  • Obsługa zamówień, przygotowywanie ofert, negocjacje handlowe;
  • Bieżące prowadzenie korespondencji z klientami;
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji o poszczególnych rynkach oraz obecnej tam konkurencji.
Prosimy o podanie informacji dotyczącej dotychczasowego doświadczenia; na jakich rynkach zagranicznych oraz jakimi kanałami realizowana była sprzedaż.

Oferujemy:
  • Możliwość pracy z silnymi i rozpoznawalnymi markami;
  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna z dofinansowaniem;
  • Zniżka na zakup artykułów z asortymentu firmy;
  • Dofinansowanie do obiadów.