Kierownik zmiany

Sopot
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca
KIEROWNIK ZMIANY W RESTAURACJI
Nowo powstająca restauracja przy plaży w Sopocie, zatrudni Kierownika zmiany.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• profesjonalna obsługa kelnerska Gości restauracji
• budowanie zespołu i prawidłowych relacji z pracownikami opartych na profesjonalnym wsparciu w osiąganiu zamierzonych celów
• udział w procesie rekrutacji oraz szkolenia nowych pracowników zespołu gastronomii
• efektywne zarządzanie w zakresie codziennej organizacji pracy zespołu
• udział w procesie tworzenia oferty gastronomicznej oraz promocji w punktach gastronomicznych
• wypełnianie swoich obowiązków i świadczenie usług dla gości w sposób przyjazny i profesjonalny
• przestrzeganie obowiązujących norm i standardów postępowania z żywnością
• udział w tworzeniu oraz przestrzeganie procedur, zasad, oraz standardów obowiązujących w restauracji
• utrzymywanie norm higieny i bezpieczeństwa
• ścisła współpraca z Managerem Generalnym
WYMAGANIA:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, lub na stanowisku kelnera a la carte
• dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
• doświadczenie w pracy na eventach
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
• samodzielność
• znajomość aktualnych przepisów sanitarnych, kadrowo- księgowych
• wykazywanie inicjatywy
• dokładność w wykonywanych zadaniach
• systematyczność
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
OFERUJEMY:
• pracę w wyjątkowej lokalizacji i stabilnej firmie
• kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi
• aktywny udział w kreowaniu marki