Kierownik Utrzymania Ruchu

Łaszczów
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków zatrudnionego/ zatrudnionej:
1. Zarządzanie procesem zapewnienia ciągłości produkcji w zakresie
prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania maszyn oraz
infrastruktury technicznej.
2. Zainicjowanie i wdrożenie nowego podejścia do zarządzania
utrzymaniem ruchu; ukierunkowanie na prewencję.
3. Zapewnienie profesjonalnego nadzoru nad parkiem maszynowym
i infrastrukturą techniczną zakładu produkcyjnego (planowane
przeglądy techniczne i remonty, przezbrajanie maszyn, prowadzenie
dokumentacji DTR oraz dokumentacji przeglądów i napraw).
4. Kierowanie działem utrzymania ruchu - budowanie i rozwój zespołu,
kierowanie pracą kilku osób (mechanicy, elektrycy, automatyk).
5. Zarządzanie efektywnością usuwania awarii; ograniczanie czasu
przestojów i kosztów napraw.
6. Wsparcie w procesach inwestycyjnych (park maszynowy,
infrastruktura techniczna, inwestycje budowlane).
7. Nadzór nad zaopatrzeniem i kosztami w obszarze UR (części zamienne
i materiały eksploatacyjne, energia, gaz i inne paliwa, media,
planowane naprawy i inwestycje).
8. Zapewnienie porządku i bezpieczeństwa pracy w zakładzie
produkcyjnym i w warsztacie.
9. Nadzór nad stosowaniem oraz wsparcie we wdrażaniu procedur bhp i
ppoż.
10. Inicjowanie i wdrażanie zmian wynikających z rozbudowy
i modernizacji parku maszynowego.
11. Proponowanie rozwiązań mających na celu podniesienie efektywności
produkcji i bezpieczeństwa pracy.

Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe preferowane techniczne.
2. Doświadczenie w zarzadzaniu procesami utrzymania ruchu
w zakładzie produkcyjnym.
3. Wiedza techniczna (budowa maszyn, mechanika, automatyka).
4. Komunikatywna znajomość j. angielskiego (kontakt z serwisami
i dostawcami linii i maszyn).
5. Prawo jazdy kat. B.
6. Przywództwo, odpowiedzialność, zaangażowanie, pewność siebie.
7. Szybkość działania i podejmowanie optymalnych decyzji w sytuacjach
trudnych, pod presją czasu.
8. Inicjatywa i konsekwencja w obszarze planowania i wdrażania zmian.
9. Umiejętność budowania i motywowania zespołu, kierowania pracą
i rozwojem innych.
10. Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu.
11. Umiejętność delegowania zadań i odpowiedzialności; egzekwowanie,
nadzór nad jakością i efektywnością pracy.
12. Ukierunkowanie na efektywną współpracę.
13. Zamiłowanie do porządku, utrzymywania ładu w otoczeniu.

Oferujemy:
1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
2. Konkurencyjne wynagrodzenie.
3. Wsparcie w rozwoju zawodowym (kursy, szkolenia, uprawnienia).
4. Możliwość pracy hybrydowej.
5. Niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy przesłać na adres mailowy: @