KIEROWNIK PROJEKTU

Busko-Zdrój
Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 28-100 Busko-Zdrój 60, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: - Realizacja koncepcji programów prozdrowotnych,w tym telemedycznych na terenie woj. Świętokrzyskiego i ościennych, - pełnienie nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad wdrażaniem projektu oraz innych projektów, skierowanych dla osób niesamodzielnych i starszych, wdrażanych przez fundację, - zarządzanie budżetem programu - zarządzanie pracą zespołu odpowiedzialnego za realizację projektów - nadzorowanie koordynacji projektów wdrażanych przez organizacje partnerskie - utrzymywanie stałychkoktaktów z instytucjami nadzorującymi poprawną realizację projektów. Dopuszczana możliwość częściowej pracy zdalnej. Możliwość zatrudnienia w niższym wymiarze etatu. Mozliwość zatrudnienia osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. cv na adres mail Aplikuj z tematem wiadomości "Oferta 2024/01"

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Pracodawca preferuje rozmowę rekrutacyjną zdalną

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Data zakończenia: 01.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Obsługa komputera- MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Wymagane: 1/minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami lub udokumentowanym doświadczeniem na stanowisku kierowniczym w organizacji pozarządowej, administracji publicznej lub w branży powiązanej z usługami społecznymi bądź zdrowotnymi, 2/ umiejętności liderskie (pozwalające na zadbanie o dobrą współpracę w zespole); 3/ umiejętność logicznego i strategicznego myślenia, 4/ wysokie umiejętności komunikacyjne (umiejętność jasnego i klarownego formułowania myśli w mowie i piśmie); 5/ bardzo dobra organizacja pracy.

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA MKW POMAGAMY

Adres: KRUPÓWKI 12, 34-500 Zakopane, powiat: tatrzański, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Busku-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv na adres mail Aplikuj z tematem wiadomości "Oferta 2024/01". Zgłoszenia do 20.03.2024r. Klauzule pracodawcy związane z ochroną danych osobowych: Fundacja odpowie jedynie na wybrane oferty. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie w tytule wiadomości mailowej numeru oferty. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Fundacja MKW Pomagamy z siedzibą w Zakopanem, ul. Krupówki 12. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji (art 6 ust 1lit.bRODO). Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie dokumentów na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Fundację, prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Fundację MKW Pomagamy. W przypadku braku powyższej zgody, wszystkie otrzymane przez Fundację dokumenty zostaną zniszczone do dnia30 czerwca2024 r.