Kierownik Działu Kontroli Jakości

Ostrowiec Świętokrzyski
Oferta opublikowana29.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy aktualnie pracownika na stanowisko Kierownicze w Dziale Kontroli Jakości.

Zakres obowiązków:
• nadzór nad jakością produkowanych kształtowników gorącowalcowanych
• nadzór nad prawidłowym wykonaniem badań laboratoryjnych i pomiarów, analiza wyników badań
• planowanie, organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu
• opracowywanie procedur i instrukcji
• analizowanie przyczyn- i rozpatrywanie reklamacji
• sporządzanie raportów z wykonanych badań i pomiarów
• ścisła współpraca z Działem Produkcji i Działem Handlowym
• certyfikacja wyrobów
• funkcja Pełnomocnika ISO 9001

Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie w obszarze Jakości / laboratorium
• dobra znajomość języka angielskiego
• wykształcenie wyższe
• otwartość na nowe pomysły i zmiany
• umiejętność egzekwowania zaleconych działań i projektów
• łatwość w budowaniu relacji i samodzielności.