Kierownik działu instalacji i prefabrykacji rozdzielnic

Małkowo
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca
PHU MARPOR poszukuje osoby na stanowisko:

Oferujemy:
· stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
· pełny etat,
· wsparcie (zawodowe) w pierwszych miesiącach pracy,
· możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności poprzez szkolenia,
· niezbędne narzędzia do pracy,

Zakres obowiązków:
· sporządzanie ofert na zapytania klientów w dziale prefabrykacji rozdzielnic,
· analiza cen materiałów na rynku,
· kontakt z obecnymi oraz potencjalnymi klientami firmy,
· wykonywanie rysunków powykonawczych (schematów), opisów itp.
· nadzór i zarządzanie współpracą z dostawcami w zakresie cen i terminów dostaw,
· nadzór i organizacja pracy warsztatu/działu prefabrykacji rozdzielnic,
· optymalizacja kosztów i usprawnianie wydajności warsztatu,
· wsparcie w ofertowaniu i zaopatrzeniu inwestycji instalatorskich,
· współpraca z warsztatem i instalatorami.

Wymagania:
· dobra znajomość branży elektroinstalacyjnej,
· znajomość programu GstarCAD ( odpowiednik AutoCAD ),
· znajomość MS Office,
· zaangażowanie w pracę,
· Prawo jazdy, kat. B
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Informacje o firmie
Firma elektroinstalacyjna MARPOR działająca na rynku od 2007 roku, to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz od roku prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych. Przy wykonywaniu robót firma wykorzystuje nowoczesne, certyfikowane materiały oraz nowatorskie i sprawdzone na rynku technologie. Dzięki temu jakość usług od lat pozostaje na najwyższym poziomie i jest doceniana przez Klientów.