KIEROWNIK ADMINISTRACJI BUDYNKU

Gdańsk
Oferta opublikowana06.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. Planowanie, organizowanie i nadzorowanie prac podległych pracowników (malarz-murarz, tynkarz-glazurnik, elektromonter, hydraulik, ogrodnik, robotnik gospodarczy, konserwator) oraz bezpośredni udział w pracach konserwacyjno-remontowych. 2. Bezpośredni udział w usuwaniu awarii w obiektach administrowanych przez Morski Oddział Straży Granicznej oraz podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych. 3. Analiza protokołów z przeglądów okresowych budynków oraz stworzenie planu realizacji napraw z nich wynikających 4. Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż. oraz dyscypliny pracy i porządku na stanowisku pracy. 5. Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie. 6. Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników. 7. Uczestnictwo w pracach komisji odbiorowych i inwentaryzacyjnych. 8. Udział przy dokonywaniu przeglądów technicznych w obiektach administrowanych przez MOSG 9. Prowadzenie archiwizacji dokumentacji. 10. Redagowanie pism. 11. Pomoc techniczna w przeprowadzaniu analizy rynku przed udzieleniem zamówienia poprzez przygotowanie opisu przedmiotu zamówienia, zakresu prac. 12. Kierowanie pojazdem służbowym w celu realizacji zadań. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 268 do 6 146 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: techniczne

Uprawnienia: prawo jazdy do kierowania samochodami kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: techniczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne, mile widziane średnie techniczne budowlane lub wyższe techniczne budowlane, min. rok doświadczenia przy kierowaniu zespołem pracowników, praktyczna znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej budynków użyteczności publicznej, biurowych, przemysłowych, znajomość podstaw prawa budowlanego i rozporządzeń wykonawczych, znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń elektrycznych, PPOŻ., niskoprądowych i systemów wentylacyjnych, świadectwa kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji E grupa 1, E grupa 2, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972 r.

Pracodawca

Nazwa: Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

Adres: Oliwska 35, 80-563 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Termin składania aplikacji (CV i list motywacyjny -własnoręcznie podpisany, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, dośw.zawodowe, kopie świadectw kwalifikacyjnych (w przypadku jeśli kandydat posiada), oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, złożenie oświadczenia lustracyjnego (dotyczy osób urodzonych przed 01.08.1972r.) do dnia 20.05.2024 r.