KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POWYŻEJ 3,5 T

Police
Oferta opublikowana20.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 T zgodnie z otrzymaną dyspozycją na terenie gminy Police. Ładowacz nieczystości stałych wykonuje prace związane ze zbieraniem i wywózką śmieci. Do zakresu jego obowiązków należy: wstępne sprawdzenie zawartości kubła, wyjęcie worka z zawartością i wrzucenie na samochód, następnie włożenie do śmietnika nowego.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Wynagrodzenie brutto: od 5 500

Opis wynagrodzenia: premia motywacyjna do 20%

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Wymagania pożądne

Uprawnienia: kwalifikacja wstępna dla prawa jazdy kat C, prawo jazdy kat C (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Tanowska 8, 72-010 Police, powiat: policki, woj: zachodniopomorskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: CV