KIEROWCA C + E / OPERATOR KOPARKI

Tarnów
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Okrężna 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków - uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych - sprawdzanie stanu technicznego samochodu przed jazdą - utrzymywanie pojazdu w należytej czystości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Operator koparkoładowarki, HDS operator żurawia, prawo jazdy kat. C+E

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku, karta kierowcy, prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na koparkę, koparko-ładowarkę, uprawnienia na operatora żurawia HDS. Praca w Tarnowie w godz. 07.00-15.00. Wynagrodzenie: 5 000zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. J., ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, tel.: 668 019 341, CV należy przesyłać na email: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "IMBUD" JERZY I JAROSŁAW GAJDOSZ SPÓŁKA JAWNA

Adres: Okrężna 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie lub bezpośrednio do pracodawcy