Oferta opublikowana02.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

PRACA KIEROWCA KAT.C+E MIEJSCE PRACY :ŚLIWICE Zachodnio-Pomorskie

Nasze oczekiwania :
️Ważne prawo jazdy kategorii CE,
️Ważna karta kierowcy do tachografu,
️Aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy,
️Aktualne badania psychologiczne,
️Mile widziane uprawnienia na HDS – uprawnienia także wykona pracodawca w ramach zatrudnienia
️2 letnie doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E

OPIS STANOWISKA PRACY
️Transport szkła, cała Polska
️Zarobki od 6000 do 7500 zł netto,
️Praca od poniedziałku do piątku - jedna dzienna zmiana,
️Są delegacje jedno dwu lub 5 dniowe płatne .
️Weekendy są wolne .

PRACODAWCA OFERUJE:
️Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o prace) i terminowe wynagrodzenie,
️Przestrzeganie przepisów czasu pracy,
️Nowoczesna flotę. Pojazdy nie starsze niż 5 lat,
️Pełna opieka medyczna dla pracownika - Luxmed
️Program socjalny (dofinansowanie kart sportowych, karty świąteczne)

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY
PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK W GODZINACH 08.00-20:00:
+48 505 - pokaż numer telefonu -