KIEROWCA (KOLEJKI TURYSTYCZNEJ)

Świnoujście
Oferta opublikowana04.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Karsiborska 8A, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie kolejką turystyczną

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: Praca w sektorze turystycznym Umiejętności - uprawnienia: Minimum 2 lata prawo jazdy kat.B+E lub C+E lub D+E lub T Znajomość języka obcego: Mile widzany j.niemiecki Częstotliwość kontaktów z pracodawcą:codziennie od 8:00 do 17:00 Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną : po uzgodnieniu telefonicznym Wymiar czasu pracy: inne wg zleceń

Pracodawca

Nazwa: CYRUS TOURS SPÓŁKA JAWNA

Adres: Karsiborska 8A, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .