KIEROWCA

Żelazno
Oferta opublikowana02.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żelazno, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - prowadzenie pojazdu, - załadowanie i rozładowanie towaru, -obsługę codzienną pojazdów, - inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy, - niezbędne formalności administracyjne, - utrzymanie pojazdu w czystości. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, - dodatek za godziny nocne, - dodatek stażowy, - możliwość rozwoju, - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, - premie za skuteczne polecenie nowego pracownika, - rabat pracowniczy na produkty w sklepach firmowych. Wymagania: - prawo jazdy kat. B - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - dyspozycyjność i komunikatywność

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: punktualność, uprzejmość, lojalność, zaangażowanie, systematyczność, prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV