KIEROWCA

Kazimierz
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kwietniowa 45, 84-230 Kazimierz, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca w Składzie Dębogórze. Bezpieczny i terminowy przewóz osób, sprzętu wojskowego oraz ładunków. Przestrzeganie obowiązujących przepisów wynikajacych z ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz przepisów o czasie pracy kierowców.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 450 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto+ dodatki

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Data zakończenia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E, Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy - kategoria B, C, CE, aktualne orzeczenia lekarskie i psychologiczne o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy. Wymagania preferowane: roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy, wykształcenie zasadnicze zawodowe o kierunku - mechanik samochodowy, ADR- zaświadczenie z przeszkolenia kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne, komunikatywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i pod presją czasu. List motywacyjny, CV należy składać osobiście w siedzibie pracodawcy w m. Dębogórze. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu (58) 261 267 818.

Pracodawca

Nazwa: 1 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA

Adres: Ciasna 7, 78-601 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV, - list motywacyjny; - dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.