Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Edukacyjna 4, 42-440 Giebło, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Obsługa gości na sali Bankietowej.Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie ok. 140 godzin miesięcznie. Godziny pracy do ustalenia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 140

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, stawka godzinowa 27,70 zł

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 10.04.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pracodawca

Nazwa: Agnieszka Merda Usługi Wielobranżowe

Adres: Edukacyjna 4, 42-440 Giebło, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Na rozmowę z pracodawcą należy umawiać się telefonicznie pod nr 695 202 027