KANDYDAT NA STANOWISKO INSPEKTORA KONTROLI ZAKŁADU

Leszno
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleje Zygmunta Krasińskiego 36, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Kandydat pod opieką opiekuna stażu zawodowego przygotowuje się do pracy na stanowisku Inspektora kontroli Zakładu poprzez odbycie stażu zawodowego polegającego na: - udziale w szkoleniach organizowanych przez Wydziały Rozwoju Kompetencji, - samokształceniu kierowanym i utrwalaniu nabytej wiedzy, - uczestniczeniu w przygotowaniu kontroli i czynnościach kontrolnych prowadzonych przez inspektora kontroli Zakładu, - tworzeniu projektów dokumentów z kontroli. Przyswajana wiedza i umiejętności są weryfikowane na bieżąco podczas odbywania stażu zawodowego. Zasób zdobytej wiedzy i odbycie praktyki zawodowej uprawniają kandydata do złożenia egzaminu kwalifikacyjnego, którego pozytywny wynik, warunkuje powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu. Miejsce świadczenia pracy będzie przypisane w Terenowej Jednostce Organizacyjnej, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania kandydata.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 250 PLN

Opis wynagrodzenia: - szczegóły dotyczące wynagrodzenia zostaną przedstawione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: - wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, administracja, ubezpieczenia społeczne) - co najmniej 1 rok pracy w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych Wymagania dodatkowe: Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością obsługi programów MS Word oraz MS Excel. Zorientowanych na jakość i osiąganie zamierzonych celów. Komunikatywnych, otwartych na współpracę i rozwój. Od kandydatów wymagamy umiejętności podejmowania decyzji i radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach. Kandydat powinien posiadać prawo jazdy kategorii B'.

Pracodawca

Nazwa: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Adres: Wysocka 1b, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie Dokumenty należy przesłać przez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj na dole oferty ze strony: https://www.zus.pl/o-zus/praca-w-zus/aktualne-ogloszenia-o-prace/-/hrlink-job-offers/1/kandydat-na-stanowisko-inspektora-kontroli-zakladu/3346099 Dodatkowe informacje: ZUS poszukuje 10 kandydatów. Nabór będzie się składał z testu ze znajomości programów MS Word oraz MS Excel oraz rozmowy kwalifikacyjnej z elementami wywiadu kompetencyjnego - przeprowadzonej w Oddziale lub w formie zdalnej przez komunikator internetowy - wywiad on-line. Uzupełnieniem informacji o kandydacie będzie przeprowadzone, w formie testu elektronicznego, badanie preferowanych stylów zachowania w pracy. Będą w nim uczestniczyć osoby, które pomyślnie przejdą testy oraz rozmowę kwalifikacyjną. Skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne. Nie będą rozpatrywane oferty niekompletne, niepodpisane, złożone bez wymaganych oświadczeń lub zawierające niepodpisane oświadczenia, a także dokumenty złożone po wyznaczonym terminie. Przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego warunkującego powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu wiąże się ze spełnieniem warunków określonych w art. 93 ust. 1 pkt. 1) i 2) Ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, a więc osoba musi: - posiadać wyłącznie obywatelstwo polskie i korzystać w pełni z praw cywilnych i obywatelskich, - mieć nienaganną opinię i nie być karaną za przestępstwo z winy umyślnej. Miejsce świadczenia pracy będzie przypisane w Terenowej Jednostce Organizacyjnej, która znajduje się najbliżej miejsca zamieszkania kandydata. W okresie przygotowania do egzaminu kwalifikacyjnego warunkującego powołanie na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu możliwość wykonywania pracy w Oddziale ZUS w Ostrowie Wielkopolskim lub jednostce organizacyjnej Oddziału ZUS w Rawiczu. Po powołaniu na stanowisko Inspektora kontroli Zakładu możliwość wykonywania pracy w Oddziale ZUS w Ostrowie Wlkp. lub jednostkach organizacyjnych położonych najbliżej miejsca zamieszkania pracownika (Jarocin, Krotoszyn, Kalisz, Kępno, Ostrzeszów, Pleszew , Gostyń, Kościan, Leszno, Rawicz, Wolsztyn). Oferujemy: - bezpłatny udział w szkoleniach i kursach, - możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych współpracowników, - możliwość awansu zawodowego, - profesjonalne narzędzia pracy: laptop, telefon, - możliwość pracy zdalnej Warunki wykonywania pracy: - wykonywanie pracy w biurze, - wykonywanie pracy poza biurem, - odbywanie podróży służbowych