Inżynier sieciowy

Skawina
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

ProPersona. Doradztwo & Rozwój to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Naszym Klientem jest firma z 25-letnim doświadczeniem na rynku IT, która świadczy usługi udostępnienia mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. ️️️Firma posiada własną infrastrukturę w postaci dwóch ośrodków Data Center połączonych własną siecią światłowodową oraz zespół 170 specjalistów.

Obecnie poszukujemy INŻYNIERA SIECIOWEGO z doświadczeniem w administracji sieciami LAN/WAN.

Miejsce pracy: Skawina k. Krakowa

OPIS STANOWISKA:
- Praca w projektach zewnętrznych i wewnętrznych, związanych z utrzymaniem infrastruktury sieciowej własnej oraz klientów.
- Projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury w obrębie Data Center.
- Czuwanie nad bezpieczeństwem sieci.
- Administracja, konfiguracja, utrzymanie ciągłości pracy sieci LAN/WAN, WiFi oraz zdalnego dostępu przez VPN.
- Diagnozowanie problemów w środowiskach sieciowych i usuwanie pojawiających się awarii.

OCZEKIWANIA:
- Wykształcenie kierunkowe – technologie informatyczne, w szczególności kierunki związane z sieciami komputerowymi lub telekomunikacją.
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Doświadczenie w projektowaniu sieci komputerowych.
- Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych przynajmniej jednego producenta z listy: Cisco, Juniper, Fortigate.
- Doświadczenie w zakresie protokołów routingu dynamicznego (BGP, OSPF).
- Znajomości rozwiązań VPN (Site to Site VPN, Remote Access VPN).
- Wiedza z zakresu systemów bezpieczeństwa sieci IT.
- Znajomości systemów monitoringu infrastruktury sieciowej.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym swobodnie czytać dokumentację techniczną i pracować w systemach anglojęzycznych.
- Umiejętność analitycznego myślenia.
- Umiejętność pracy w zespole.
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

FIRMA OFERUJE:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
- System premiowy.
- Elastyczne godziny pracy.
- Możliwość częściowej pracy zdalnej.
- Prywatną opiekę medyczną w LuxMed.
- Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe.
- Zespołowe LAN Party.
- Profesjonalną i sympatyczną atmosferę w zespole.
- Możliwości rozwoju – szkolenia krajowe i zagraniczne.
- Dostęp do ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów zarówno w Polsce jak i w Europie, które niejednokrotnie będą dużym wyzwaniem zawodowym.

Szczegóły: https://www.propersona.pl/oferty-pracy/network-engineer/

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie za pomocą poniższego formularza swojego CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy prowadzonych przez ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu na rzecz klientów wskazanej firmy a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanej firmy w związku z realizowanymi przez ProPersona. Doradztwo i rozwój procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.