Inżynier produktu, Morawica pod Krakowem

Kraków
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Dla firmy z branży okołobudowlanej i BHP poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier produkty. Jest to produkcja małoseryjna.

Obowiązki:
Przygotowywanie koncepcji projektowej;
Tworzenie dokumentacji technicznej od podstaw oraz wdrażanie modyfikacji na podstawie istniejących rysunków i szkiców;
Opracowywanie innowacyjnych funkcji produktów;
Aktywne uczestnictwo w rozwoju produktu (od fazy prototypowania po wyrób seryjny);
Optymalizacja konstrukcji, poprawiająca jakość oferowanych wyrobów i redukcję kosztów;
Analiza wymagań klienta i przełożenie ich na specyfikację techniczną produktu;
Przeprowadzanie symulacji numerycznych MES;
Przygotowanie testów produktu wraz z analizą wyników;
Bieżąca współpraca z działem konstrukcyjnym;
Pomoc w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji technicznej i promocyjnej (z oddziałem Sprzętu Budowlanego oraz marketingiem);
Przygotowywanie materiałów i analiz porównawczych produktów różnych producentów;
Weryfikacja dokumentacji klienta pod względem studium wykonalności i analizy ryzyka;
Wsparcie działu sprzedaży (analiza dokumentacji);
Rozwiązywanie problemów dot. produktów we współpracy z innymi obszarami.

Oczekiwania::
Absolwenci lub studenci V roku uczelni technicznych (preferowane mechaniczne lub pokrewne);
Doświadczenie w tworzeniu nowych produktów/w dziale R&D lub doświadczenie zawodowe w obszarze inżynierii produktu;
Umiejętność tworzenia dokumentacji 2D i 3D;
Znajomość programów AutoCad, Solidworks oraz pakietu MS Office;
Znajomość technologii pomiarów i testów oraz rysunku technicznego;
Podstawowa umiejętność przeprowadzania symulacji MES;
Otwarty umysł, kreatywność, umiejętność szukania nowych rozwiązań;
Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2); znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
Doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z implementacją i rozwojem nowych procesów i produktów;
Podstawowa znajomość reguł projektowania, procesów technologicznych i wytwórczych części ze stali;
Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane: doświadczenie praktyczne – umiejętność obróbki metalu (wiercenie, cięcie, spawanie).

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę);
Bardzo dobre warunki pracy;
Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole pracowników;
Możliwość rozwoju zawodowego i kształtowania własnej kariery, perspektywa awansu pionowego lub poziomego w funkcjach globalnych (m.in. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Produktem);
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przy wsparciu zespołu;
Szkolenia;
Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz posiadanych uprawnień;
Możliwość podejmowania nowych wyzwań zawodowych;
Dużą samodzielność w działaniu.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).