Inżynier Procesu (Student Absolwent)

Sieraków
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera procesu. Jeżeli jesteś absolwentem studiów inżynierskich, chciałbyś zdobyć doświadczenie w zawodzie lub chciałbyś rozwijać się w branży produkcyjnej, jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Obowiązki:
Ścisła współpraca z Kierownictwem i realizowanie wyznaczonych przez niego zadań,
Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,
Inicjowanie, opracowywanie lub uczestnictwo przy tworzeniu procedur, instrukcji stanowiskowych oraz niezbędnej dokumentacji,
Analiza realizacji planów produkcji,
Rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji,
Wdrażanie projektów optymalizujących procesy produkcyjne na podległym obszarze,
Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej procesu produkcyjnego,

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Materiałowa i Ceramika, Inżynieria Produkcji, Budowa Maszyn, Automatyka/ Elektryka),
Chęć do rozwijania kompetencji w obszarze produkcji szkła,
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
Biegłej obsługi narzędzi pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint),
Zaangażowanie i konsekwencji w działaniu,

Mile widziane:
Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
Doświadczenie na podobnym stanowisku,

Nasz Klient oferuje:
Pracę w stabilnej branży o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Atrakcyjną premię roczną,
Dofinansowanie dojazdów do pracy,
Pracę w międzynarodowym środowisku,
Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną w Lux - Med. ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do karty Multisport,
Spotkania integracyjne - w naszej firmie ważne są relacje!
Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów.