Oferta opublikowana07.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Średzka 2E, 63-100 Mechlin, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Podstawowe obowiązki: Wykonywanie dokumentacji technicznej, Projektowanie w programie 3D, Praca z dokumentacją klienta, Przygotowywanie kalkulacji i kosztów produktu, Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji, Wsparcie działu produkcji w przygotowaniu procesu technologicznego, Proponowanie innowacyjnych rozwiązań. Pracodawca oferuje: możliwość przyuczenia, premie kwartalną uzależnioną od zaangażowania, możliwość przystąpienia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, karnet sportowy,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z pracodawcą

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.03.2024

Data zakończenia: 10.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: mechanika i budowa maszyn

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, mile widziani absolwenci, znajomość mechaniki i budowy maszyn, chęć do pracy

Pracodawca

Nazwa: "GAWROŃSKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Średzka 2E, 63-100 Mechlin, powiat: śremski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Śremie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv