INSPEKTOR NADZORU DS. BUDOWLANYCH

Bieruń
Oferta opublikowana02.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Rynek 14, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: 1. pełnienie nadzoru inwestorskiego branży drogowej, 2. prowadzenie i nadzorowanie spraw związanych z zadaniami inwestycyjnymi i remontowymi oraz zapewnienie prawidłowej i terminowej ich realizacji, 3. odbiory i rozliczenia zadań oraz bieżąca weryfikacja faktur, 4. udział w naradach koordynacyjnych, 5. koordynacja i weryfikacja prac związanych z wykonaniem dokumentacji projektowych, 6. opiniowanie i wnioskowanie w zakresie uzgodnień dokumentacji technicznych, 7. weryfikacja zgodności projektów z przedmiarami robót, 8. przygotowywanie dokumentacji przetargowych w zakresie powierzonych zadań, 9. udział w sporządzaniu umów, zarządzeń i uchwał, 10. nadzór nad realizacją warunków umów zawartych z wykonawcami, 11. udział w komisjach przetargowych w sprawach o udzielenie zamówienia publicznego, a

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 4

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne w branży budowlanej. Doświadczenie zawodowe min. 4 lata. Uprawnienia budowlane, wykonawcze w branży budowlanej. Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń. Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły

Pracodawca

Nazwa: Urząd Miejski w Bieruniu

Adres: Rynek 14, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych