INSPEKTOR JAKOŚCI

Tczew
Oferta opublikowana22.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: - Wsparcie przy obsłudze procesu reklamacji wewnętrznych oraz klientowskich, - Analiza wewnętrznych błędów jakościowych, - Wykonywanie zleconych pomiarów i weryfikacji wyrobów oraz komponentów wraz z uzupełnieniem odpowiedzniej dokumentacji, - Inicjowanie działań ukierunkowanych na doskonalenie w analizowanych obszarach, - Znajomość oraz przestrzeganie norm technicznych i jakoścowych produkowanego asortymentu, - Wsparcie i współpraca przy bieżących zadaniach zaspołu Inżynierii Jakości. Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą w zależności od kwalifikacji. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 607-120-411

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Do uzgodnienia.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca

Nazwa: Progres HR Poland Spółka z o.o.

Adres: Armii Krajowej 20, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV