INSPEKTOR DS. TERENOWO PRAWNYCH

Kraków
Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Makowskiego 1, 31-325 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: sprawy prawne i administracyjne odpowiedzi na pisma organów Administracji Publicznej, sądów, sporządzanie środków odwoławczych, Obsługa Prawna Okręgu, udzielanie porad, wyjaśnień, dot. przepisów ustaw,statutu PZD, regulamin RODO,Udzielanie odpowiedzi na skargi oraz wnioski, prowadzenie szkoleń, narad, przygotowanie materiałów wraz z projektami uchwał na posiedzenia zarządu, udział w czynnościach kontrolnych podejmowanych przez biuro Okręgu , Monitorowanie otoczenia prawnego związanego z działalnością związku . Współpraca z innymi działami , radcą prawnym.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.04.2024

Data zakończenia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), administracyjne, kierunek: prawo

Uprawnienia: osługa komputera, samodzielność i skrupulatność, dobra organizacja, komunikatywność, inicjatywa w działaniu

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Małopolski

Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .