Inspektor ds. jakości, Rotterdam

Kraków
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży usługowej prowadzimy rekrutację na stanowisko Inspektora ds. jakości.
Praca w Rotterdamie.

Zakres obowiązków:

Przeprowadzanie szczegółowych kontroli materiałów, sprzętu i działań budowlano-montażowych na miejscu;
Wypełnianie zapisów jakościowych i przekazywanie asystentowi Menedżera Jakości procesu;
Przygotowanie i przeprowadzanie inspekcji wszystkich instalacji elektrycznych i instrumentalnych oraz nadzorowanie wszystkich wymaganych testów;
Sprawdzanie zgodności z Planem Kontroli Jakości, pozyskiwanie odpowiedniej dokumentacji, sprawdzanie procedur i sprzętu do wykorzystania w badaniach, kontrolach i inspekcjach, zarządzanie dokumentacją poświadczającą badania, kontrole i inspekcje;
Aktywny udział w przygotowaniu potrzeb obliczeniowych w ramach Umowy.

Oczekiwania:

Minimum 5-letnie doświadczenie w branży PETRO&GAS&OIL;
Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
Doświadczenie w odbiorach instalacji elektrycznych i aparatury kontrolno-pomiarowej, w tym testy przepływomierzy, przetworników poziomu, przetworników temperatury, przetworników ciśnienia itp;
Wykształcenie o kierunku inżyniera produkcji, inżynier budownictwa lądowego lub pokrewne.
Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych średniego napięcia, w tym rozdzielnicach i napędach elektrycznych;
Praktyczna znajomość norm budowlanych, kodeksów postępowania i przepisów/przepisów dotyczących prac elektrycznych i oprzyrządowania;
Doświadczenie w wypełnianiu i przygotowywaniu formularzy i raportów z inspekcji;
Znajomość i umiejętność czytania dokumentacji budowlanej;
Biegła obsługa pakietu Microsoft Office. Znajomość innych pakietów komputerowych (np. MS Project, Outlook itp.);
MILE WIDZIANE: doświadczenie w montażu i inspekcjach w obszarach niebezpiecznych.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie uop;
Premie uznaniowe, zależne od wyników;
Ubezpieczenie medyczne, możliwość odbywania szkoleń;
Zakwaterowanie i transport.

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).