Oferta opublikowana28.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: A.PIECHOWSKIEGO 36, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. przyjmowanie zapotrzebowań składanych przez wszystkie komórki organizacyjne Szpitala: a. określanie szacunkowej wartości poszczególnych zamówień w tym celu należy wymagać od składającego zapotrzebowanie dokładnego określenia przedmiotu zamówienia, b. kontrolowanie częstotliwości składanych zamówień na ten sam asortyment, w przypadku powtarzających się towarów wymaganie od składających zapotrzebowania do określenia całorocznych potrzeb, c. analizowanie zasadności zakupów, 2. realizacja zamówień: a. wyszukiwanie dostawcy, b. ustalanie warunków realizacji dostawy i płatności poprzez negocjacje, c. ściąganie oferty od dostawcy, katalogów i folderów, d. wybór najkorzystniejszej oferty, e. przygotowanie dokumentacji i korespondencji w ramach prowadzonych postępowań.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 617 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie, Wyszukiwanie i analiza informacji oraz wyciąganie wniosków

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Wskazane wynagrodzenie stanowi wynagrodzenie zasadnicze, do którego należy doliczyć dodatek stażowy od 5 % do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od lat pracy potwierdzonych świadectwem pracy (minimum 5 lat pracy).

Pracodawca

Nazwa: SZPITAL SPECJALISTYCZNY W KOŚCIERZYNIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: A.PIECHOWSKIEGO 36, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.