INFORMATYK

Kwidzyn
Oferta opublikowana22.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11 LISTOPADA 29, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: zapewnienie nadzoru oraz serwisu urządzeń (komputery, drukarki, skanery, rzutniki, monitory, sprzęt sieciowy, monitoring wizyjny), w tym wymiany uszkodzonych części i podzespołów urządzeń teleinformatycznych, w tym także przynależnych do PMCSM. konfigurowanie sieci, dostępu do Internetu, sprawnego funkcjonowania Platformy kształcenia zdalnego PSW, w tym platformy na MSTeams. wykonywanie konserwacji i przeglądów cyklicznych sprzętu i infrastruktury, odpowiedzialność za serwery i sieć PSW. pełnienie funkcji administratora programu proAkademia. pomoc w wyborze, modernizacji i implementacji oprogramowania i sprzętu, zapewnienie ochrony haseł i dostępu do sieci - zgodnie z obowiązującą w danej polityką bezpieczeństwa i RODO, pełnienie obowiązków Administratora

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych, doświadczenie zawodowe (wymagany staż - lata: 1), bardzo wysoka kultura osobista, Komunikatywność

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, łatwość podejmowania decyzji, sprawna i efektywna organizacja pracy, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca

Nazwa: POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA

Adres: 11 LISTOPADA 29, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV