Oferta opublikowana06.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 80-438 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: 1. montaż lub wymiana instalacji wod-kan, gaz, c.o. w budynkach mieszkalnych; 2. prace budowlane w zakresie demontażu i odtworzenia zabudów instalacji w budynkach; 3. dbanie i odpowiedzialność za powierzony sprzęt, materiał i pojazdy; 4. przenoszenie sprzętu, materiałów i odpadów na i z miejsca wykonywania usługi; 5. dojazd samochodem służbowym na miejsce wykonywania usługi; 6. preferowany pracownik z rejonu Gdańska Osowej, Chwaszczyna, Tuchomia, Miszewa, Banina, Kielna, Czeczewa, Bojana, Gdańska Klukowa, Gdańska Rębiechowa, Gdyni Dąbrowy i okolic.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN

Opis wynagrodzenia: 1. pracę w stabilnej firmie działającej na stałym rynku od 1998 roku; 2. możliwość zdobycia uprawnień eksploatacyjnych instalacji gazowych oraz spawacza gazowego; 3. pracę w trybie dziennym; 4. pracę od pon.-pt.; 5. profesjonalny sprzęt i pojazdy; 6. stabilne wynagrodzenie; 7. umowa o pracę.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: Ryszard Wilczewski Usługi Wod.-Kan., Gaz i C.O.

Adres: Centaura 1, 80-299 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -