Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sokołowska 154, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Montaż instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową i zaleceniami nadzoru technicznego. Wykonywanie prób szczelności. Regulacja i płukanie instalacji. Usuwanie awarii instalacji. Praca na dwie zmiany w godzinach od 5.45 do 21.45, również w dni wolne ustawowo. Pierwsza umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: książeczka sanitarno – epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia, mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, gotowość do pracy dwuzmianowej oraz w dni wolne ustawowo

Pracodawca

Nazwa: DROSED SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Kazimierza Pułaskiego 19/21, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.