GRAFIK 3D / TWÓRCA WIZUALIZACJI 3D

Kamesznica
Oferta opublikowana19.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Branżagrafika / kreacja / fotografia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kamesznica, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Tworzenie wizualizacji 3d wnętrz, budynków z zewnątrz, wizualizacji produktów, animacji 3d, spacerów wirtualnych, i innych usług z zakresu 3d.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Zmianowość: jedna zmiana

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 9 000

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia adekwatna do umiejętności.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zmysł artystyczny, zainteresowanie architekturą, grafiką, fotografią, animacją, projektowaniem graficznym. Znajomość programów: 3ds max, Photoshop, pakiet Adobe Substance.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Wesoła 6, 34-300 Żywiec, powiat: żywiecki, woj: śląskie

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP