Oferta opublikowana08.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Transportowa 6, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie pełnej księgowości spółek, - sporządzanie sprawozdań finansowych, - bieżąca kontrola kosztów i przychodów, - nadzór nad finansami firmy, - kalkulacja i sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT, - współpraca z audytorami, instytucjami finansowymi, ZUS, US, - współpraca z innymi działami w firmie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 15 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: rachunkowość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy w systemach księgowych, obsługi portalu eKRS, wymagane 5 lat stażu, praca w godz. 08:00-16:00

Pracodawca

Nazwa: ANTRANS SP. Z O.O. SP. K.

Adres: Transportowa 6, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV