Elektryk UR

Kluczbork
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Poszukuje osoby na stanowisko Elektryka UR i Elektryka UR instalacji ogólnych i Suwnic.

Praca dla firmy produkującej wyroby ze stali, która należy do wiodącej na Świecie Grupy przemysłowej.

OBOWIĄZKI:

- przeglądy oraz konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych,
- zarządzanie Dokumentacją Techniczną,
- prace instalacyjne i modernizacyjne,
- utrzymanie ciągłości pracy maszyn oraz sprawna diagnostyka urządzeń,
- przeglądy okresowe maszyn i urządzeń,
- terminowa realizacja zleceń - usuwanie awarii elektrycznych, czy mechanicznych,
- prewencyjne działania konserwacyjne,
- aktywna współpraca z innymi działami firmy,
- wypełnianie dokumentacji z dokonywanych napraw i przeglądów,
- dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy,
- aktywny udział we wdrażaniu nowych maszyn i urządzeń.

WYMAGANIA:

- praktyczne umiejętności diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,
- podstawowe wiadomości z zakresu budowy urządzeń elektrycznych, hydraulicznych i mechanicznych,
- samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
- zorientowanie na rozwiązywanie problemów,
- chęć do nauki nowych rzeczy oraz otwartość na różnorodność zadań,
przedsiębiorczość, energia oraz decyzyjność w codziennej pracy,
- umiejętność czytania rysunku technicznego/elektrycznego,
- umiejętność podstawowej obsługi komputera,
- mile widziana znajomość podstaw automatyki,
- dodatkowym atutem będą uprawnienia (wysokościowe, energetyczne, na wózki widłowe etc.).
- mile widziane uprawnienia SEP.

NASZ KLIENT OFERUJE:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (praca w układzie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku),
- pakiet benefitów (Karta MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe),
- szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu.