ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Chełm
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wschodnia, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Utrzymanie w należytym stanie technicznym urządzeń dżwignicowych. Montaż nowych urządzeń, usuwanie zgłoszonych usterek, systematyczna kontrola systemów bezpieczeństwa urządzeń, dokonywanie przeglądów konserwacyjnych w okresach zgodnych z instrukcją eksploatacji danego urządzenia, przygotowywanie urządzenia i udział w badaniach odbiorczych, okresowych i doraźnych przeprowadzanych przez Dozór Techniczny.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane świadectwo kwalifikacyjne G1 Eksploatacja (E1) dla urządzeń, instalacji i sieci o napięciu do 1kV. Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic S01. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: Pakmar Terminal Przeładunkowy Sp. z o. o. w Zamościu Punkt Przeładunkowy w Chełmie, ul. Wschodnia, 22-100 Chełm - telefoniczny: 604 157 121, 509 878 840 - e-mailowy na adres: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: PAKMAR TERMINAL PRZEŁADUNKOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Partyzantów 27/6, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV