Oferta opublikowana07.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Energetyków 15, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych - przygotowywanie i wykonywanie połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną - konserwacja i utrzymanie sprawności maszyn w zakładzie pracy - wykonywanie przeglądów technicznych - usuwanie usterek maszyn z zakresu mechaniki czy hydrauliki - drobne naprawy instalacji elektrycznych - wykonywanie prac związanych z transportem, załądunkiem i rozładunkiem

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 07.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne, kierunek: elektroenergetyka, budowa maszyn lub kierunkowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia elektryczne, zdolność do pracy na wysokości, wiedza w zakresie sieci, instalacji elektrycznych, dyspozycyjność do pracy w delegacjach.

Pracodawca

Nazwa: ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o.

Adres: CHŁODNA 51, 00-867 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV