ELEKTROMECHANIK/MASZYNISTA

Tarnogród
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Przedmieście Płuskie Wschód 154, 23-420 Tarnogród, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Przeglądy, prace konserwacyjne, remontowe urządzeń; obsługa maszynowni amoniakalnej, prace serwisowe, usuwanie awarii i usterek maszyn, sporządzanie raportów dot. usterek.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Data zakończenia: 30.04.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 KV

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia SEP przynajmniej do 1 KV oraz powyżej 50 KW, praktyczna wiedza z budowy maszyn, czytanie schematów elektrycznych

Pracodawca

Nazwa: BIOCONCEPT- GARDENIA Spółka z o.o.

Adres: Fabryczna 5, 00-175 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV i LM