EKSPEDIENTKA PRZYSUCHA / KLWÓW

Przysucha
Oferta opublikowana11.03.2024
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: LEGIONÓW POLSKICH 3G, 26-400 Przysucha, powiat: przysuski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży, stanowisku kasowym oraz stoisku mięso – wędliny dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów przeprowadzanie transakcji kasowych przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy i higieny

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 12.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku umiejętność obsługi kasy fiskalnej (mile widziana, ale nie wymagana) [Umiejętność 1] : znajomość j. polskiego w stopniu komunikatywnym [Inne] : Oferujemy: pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie pełny lub niepełny etat wdrożenie w obowiązki i niezbędne szkolenia na stanowisku pracy przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

Pracodawca

Nazwa: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BŁAWATKOWA 5/24, 41-908 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Przysusze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv