DYREKTOR RODZINNEGO DOMU DZIECKA

Gdynia
Oferta opublikowana14.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wiosny Ludów 13, 81-378 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Zapewnianie prawidłowej opieki i wychowania dzieciom w Rodzinnym Domu Dziecka. Dbanie o rozwój emocjonalny, psychiczny, społeczny. Zapewnienie właściwej opieki zdrowotnej, terapii specjalistycznych, uzupełnianie zaległości szkolnych. Konieczność zamieszkania z 8 osobową grupą dzieci w Domu Fundacji.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: zatrudnienie po wymaganym szkoleniu

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: - doświadczenie w pracy z dziećmi - konieczność zamieszkania z dziećmi

Pracodawca

Nazwa: Fundacja "Rodzina Nadziei"

Adres: Grottgera 25, 80-311 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na e-mail