Dozorca/konserwator

Gdańsk
Oferta opublikowana28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
Morska Szkoła Podstawowa Gdańsk- Południe
zatrudni DOZORCĘ / KONSERWATORA

Wymagania:
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku,
  • wykształcenie co najmniej podstawowe, mile widziane dodatkowe uprawnienia,
  • dyspozycyjność (praca zmianowa od 6-19)
  • odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i samodzielność,
  • dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.
Zakres obowiązków w szczególności:
  • przegląd i drobne naprawy sprzętu szkolnego,
  • drobne prace remontowo-naprawcze,
  • dbanie o prawidłowe działanie urządzeń sanitarnych,
  • prace ogrodniczo-porządkowe na terenie boiska szkolnego.
Wymiar zatrudnienia :
  • 1/1 etatu, umowa o pracę,
  • umowa zlecenie na trzy miesiące po tym okresie możliwość przejścia na umowę o pracę.
Chętne osoby proszę o przesyłanie cv na adres Aplikuj

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o dodanie klauzuli: Informujemy, że Administratorem danych jest Morska Szkoła Podstawowa Gdańsk- Południe z siedzibą w Gdańsku przy ul. Srebrna 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.