Doradca techniczno - handlowy

Gdańsk
Oferta opublikowana04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca techniczno - handlowy.
Opis stanowiska:
  • Monitoring i analiza rynku branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej;
  • Przygotowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych;
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy;
  • Prezentowanie oferty firmy;
  • Udział w procesie przygotowywania, przedstawiania i negocjowania warunków handlowych;
  • Uczestniczenie w procesie realizacji zamówień, z uwzględnieniem jego aspektów logistycznych;
  • Monitoring działań firm konkurencyjnych;
  • Raportowanie wyników pracy.
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej;
  • Znajomość branży artykułów wentylacyjnych;
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny/ Inżynieria Środowiska lub technikum chłodnicze;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość MS Office, AutoCad;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie, wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Miłą atmosferę pracy.
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).
Informacje o firmie
Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: Aplikuj