DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Ćmachowo
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 64-510 Ćmachowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami firmy, - pozyskiwanie nowych klientów, - doradztwo techniczne w zakresie oferowanych usług, - prowadzenie negocjacji handlowych, - wyszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu techniczno-handlowego, - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, - przygotowywanie ofert handlowych dla klientów, nadzór nad realizacją zamówień, - dokonywanie bieżących analiz, raportowanie wyników pracy, monitorowanie informacji o rynku, - utrwalanie dobrego wizerunku firmy, prezentacja oraz promocja marki Gelg, - uczestnictwo w targach branżowych, prezentacjach, szkoleniach, - ścisła współpraca z biurem obsługi klienta i działem technologii, - praca w siedzibie firmy i w terenie,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 06.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, wyższe (w tym licencjat)

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość procesów produkcyjnych, umiejętność pozyskiwania klienów, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office , dobra znajomość branży przemysłu metalowego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - mile widziana znajomość języka niemieckiego, - dobra organizacja pracy i samodyscyplina, - gotowość do odbywania podróży służbowych, - sumienność, lojalność, samodzielność i dynamizm w działaniu, FIRMA OFERUJE: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, - wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i jakości pracy, - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, które podniosą kwalifikacje, - dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, - dojazd z Wronek, - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia indywidualnie,

Pracodawca

Nazwa: GELG Sp. z o.o.

Adres: 64-510 Ćmachowo, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: - CV,