DORADCA KLIENTA

Gdynia
Oferta opublikowana28.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 10 Lutego 16, 81-364 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: * nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem; * prowadzenie rozmów w atmosferze sprzyjającej opowieści o trudnych doświadczeniach swoich bądź swoich najbliższych; * praca na dostarczonych przez firmę kontaktach; * realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów swojej pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 08.04.2024

Data zakończenia: 07.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : * dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne; * jeśli interesujesz się historią polski lat XX stych będzie to dodatkowym atutem; * cennym będzie empatia i zrozumienie dla osób, których doświadczyły ciężkie przeżycia, a zarazem osiągnięcie założonego w rozmowie celu;

Pracodawca

Nazwa: ODSZKODOWARKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: SOLEC 18/20, 00-410 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.