Cieśla-zbrojarz prefabrykacja Niemcy

Gdańsk
Oferta opublikowana26.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Opis oferty pracy

Dla naszego Klienta, specjalizującego się w branży prefabrykacji betonu na terenie Niemiec, poszukujemy cieśli/zbrojarzy/betoniarzy z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

produkcja stropów lekkich (,,Filigran"),

ścian podwójnych (,,Dopellwand"),

murków oporowych ( "L-wand"),

elementów sprężonych - słupów, podciagów, belek

Wymagania:

Zbrojarz, betoniarz - doświadczenie w branży budowlanej lub przy produkcji prefabrykatów betonowych

Suwnicowy - doświadczenie w obsłudze suwnic z poziomu roboczego, UDT (suwnica, wózek widłowy lub podobne)

Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym

Dobra sprawność fizyczna i chęci do pracy

Znajomość języka niemieckiego mile widziane i promowane

Umiejętność organizacji pracy własnej

Umiejętność pracy w zespole

Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE (przy zachowaniu frekwencji w pracy)

• Legalną pracę na umowę o pracę

• Wynagrodzenie:16 euro brutto w w pierwszej klasie podatkowej

• Polskojęzycznego koordynatora/brygadzistę

• Szkolenia stanowiskowe w języku polskim bezpośrednio na produkcji

• Ubranie robocze

• Transport do miejsca pracy na terenie Niemiec - osoby z własnym samochodem premiowane

• System premiowy dla osób posługujących się językiem niemieckim i/lub angielskim

• Płatny urlop

• Pomoc w organizacji wyjazdu do Niemiec

• Jednorazowy zwrot kosztów przyjazdu do Niemiec i badań lekarskich

• Pomoc w uzyskaniu tzw. Kindergeld

• Dokumenty do zwrotu podatku z Niemiec – rozliczenie w I klasie podatkowej

• Możliwość ubezpieczenia członków rodziny