Cieśla/dekarz/stolarz/budowlaniec/pomoc budowlana/uczeń

Przystajń
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych osób do naszego zespołu Tadeks Fertig Haus

Stanowisko: Cieśla/dekarz/stolarz/budowlaniec/pomoc budowlana

Wymagania:
- doświadczenie na pracy w stanowisku stolarskim lub budowlanym
- prawo jazdy kat. B (mile widziane)
- znajomość obsługi elektronarzędzi
- znajomość rysunków technicznych
- wyobraźnia przestrzenna i pomysłowość
- dyspozycyjność
- umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
- montaż budynków prefabrykowanych
- praca przy produkcji budynków prefabrykowanych
- montaż pokrycia dachowego
- pomoc na produkcji domów
- pomoc na budowie

Oferujemy:
- umowę o pracę w firmie z ponad 28 letnim doświadczeniem !
- zapewniamy umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektywności pracy pracownika.
- stałe zatrudnienie
- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
- prace z wykwalifikowaną kadrą

Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, aczkolwiek nie jest to czynnik decydujący o zatrudnieniu i przyjmujemy również pracowników do przyuczenia.

KONTAKT:
www.tadeks.pl