CIEŚLA-DEKARZ

Jastrzębie-Zdrój
Oferta opublikowana12.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: I okolice, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Prace ogólnobudowlane

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.03.2024

Wymagania konieczne

Uprawnienia: doświadczenie w branży budowlanej (wymagany staż - lata: 3), mile widziane prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: BŁASZCZYŃSKI DARIUSZ

Adres: Katowicka 23/3, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny z pracodawcą