BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY NA MASZYNOWNIE z zakwaterowaniem

Kąty Wrocławskie
Oferta opublikowana10.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Opis oferty pracy

Firma zajmująca się wytwarzaniem wyrobów ogrodowych, drewnianych zatrudni na stanowisko BRYGADZISTA MAJSTER ZMIANY NA MASZYNOWNIE

Obowiązki na stanowisku:

-rozdawanie załodze pracy na maszynowni elementów drewnianych

-robienie raportów pracy pracowników zmiany

-szkolenie pracowników przy stanowiskach

Wymagania co do stanowiska:

-Mile widziane doświadczenie w przemyśle drzewnym

-Mile widziane wykształcenie techniczne

-umiejętność pracy w zespole

-umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy stabilną pracę w zgranym zespole!!!

Kontakt pod numerem telefonu: 601 - pokaż numer telefonu -

miasto pracy NOWE MIASTECZKO
zakwaterowanie od zaraz, pokoje dla par z łóżkami dwuosobowymi