Blacharz samochodowy

Ostrowiec Świętokrzyski
Oferta opublikowana04.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Opis oferty pracy:
Firma transportowa zatrudni osobę na stanowisku:
BLACHARZ SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: Mazowszany k/Radomia
Opis stanowiska:

-Naprawa i wymiana elementów blacharki samochodowej
-Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych technologii i sprzętu
-Samodzielna naprawa ciągników i naczep
-Spełnianie wymagań końcowej kontroli jakości

Wymagania:

-Doświadczenie
-Dobra znajomość rodzajów metali, elementów konstrukcyjnych nadwozia samochodu
-Bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność, zaangażowanie
-Umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie

Oferujemy:

-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w pełnym wymiarze czasowym
-Terminowe trzyskładnikowe wynagrodzenie
-Pracę w miłym i energicznym zespole