Oferta opublikowana23.01.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Barman-Kelner w Klubie Onyx praca w godzinach od 17.00 do 23.00

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/godz brutto

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.01.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Komunikatywność, mile widziane doświadczenie

Pracodawca

Nazwa: Firma Handlowo-Usługowa "Iskierka" Iwona Ławruk

Adres: Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny: 17 7745540 lub przesłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Aplikuj