Oferta opublikowana11.03.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Starowislna 35, 31-038 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: golenie i przycinanie brody. umawianie klientów na wizytę dbanie o profesjonalny wizerunek salonu lub tzw. barber shopu. wykonywanie masażu twarzy. przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych. współpraca z innymi pracownikami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie na 1 rok

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 12.03.2024

Data zakończenia: 12.03.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Uprawnienia: Barber (fryzjer męski) kurs barberski (wymagany staż - lata: 1), książeczka sanepid

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: umiejętności : kurs barberski

Pracodawca

Nazwa: RISOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 31-051 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV na e mail