AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU

Lubliniec
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powstańców 85, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: - Bieżący nadzór techniczny nad utrzymaniem ruchu w zakresie instalacji automatyki, - Analiza programów PLC i wprowadzenie zmian, - Analizowanie przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych, - Udział w nowych uruchomieniach, - Bieżące diagnozowanie i naprawa aparatury kontrolnopomiarowej, - Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych, - Ścisła współpraca z mechanikami i elektrykami w celu właściwej diagnozy i szybkiego usuwania awarii, - Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia - zależy od doświadczenia. Pierwsza umowa na okres próbny na 3 miesiące, druga umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony. Godziny pracy: 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: Automatyka, Elektronika, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie technicze min. średnie. Kierunek/Specjalność: Automatyka, Elektronika, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne. Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej. Uprawnienia/Umiejętności: - Znajomość sterowników PLC z rodziny Siemens, ABB lub inne, - Znajomość systemów HMI/SCADA, - Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego, - Uprawnienia SEP do 1kV, - Umiejętność parametryzowania falowników, - Znajomość obsługi komputera (MS Office AutoCad), - Wiedza teoretyczna z zakresu automatyki, pneumatyki i/lub elektryki. Język angielski - mile widziany, poziom znajomości: podstawowy, komunikatywny.

Pracodawca

Nazwa: TURBOMACHINERY ENGINEERING SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Zwycięstwa 14, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV.