Oferta opublikowana19.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Firma Netland od 20 lat prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży produktów i rozwiązań z obszaru IT.

Obecnie poszukujemy:

Asystenta sprzedaży

Zakres obowiązków:

Wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi pozyskanych zamówień

Koordynacja realizacji zamówień

Wystawianie dokumentów handlowych

Nadzór nad gwarancją i terminowością dokumentów

Kontrola nad terminami w zakresie dokumentów związanych z obszarem handlowym

Stały kontakt z działem handlowym

Oczekiwania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w bankowości

Mile widziane wyższe wykształcenie

Zainteresowanie obszarem IT

Wysoka kultura osobista, pełne zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

 Pełne wdrożenie

 Pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze

 Dostęp do baz wiedzy czołowych producentów

Ubezpieczenie grupowe

 Pakiet MultiSport