ASYSTENT RODZINY

Sadki
Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 89-110 Sadki, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Realizacja zadań asystenta rodziny, określone w art. 15 ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz.U. Dz.U.2024.177 ze zm.)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Możliwość dysponowania własnym pojazdem do celów służbowych, znajomość przepisów prawa w zakresie: pomocy społecznej, kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, umiejętność pracy w zespole, umiejętności komunikacyjnych i mediacyjnych, posiadanie zdolności organizacyjnych, nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona, wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku, gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym.

Pracodawca

Nazwa: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sadki

Adres: Ignacego Tomyślaka 37, 89-110 Sadki, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv